Dolomieten avontuur

Laat onderaan je reactie achter!

Op initiatief van onze clubgenoot Don Rolfes, onze reisleider, zijn we met een groep van acht DKIJV-ers een fietsuitdaging in de Italiaanse Dolomieten aangegaan.

Van 8 tot 13 juli waren we te gast bij Martina Parus in La Villa. We hebben alle dagen een mooie fietstocht gereden, met als hoogtepunt de Dolomieten Marathon. Dat is een heuse bergetappe van 138 kilometers met 7 cols en 4000 hoogtemeters.

Marco, Auke, Stijn, Don, Martine, Bart, Anne en Leon zijn met frisse moed van start gegaan.De zesde col, de passo Giau was verreweg de zwaarste uitdaging van de dag. Onze ploegleidster (Majoca) zorgde gedurende rit voor ons ‘natje en droogje’ en de broodnodige morele ondersteuning. Martine heeft als enige dame de hele etappe volbracht, en verdiend een extra pluim.

We hebben enorm genoten, en… het is echt voor herhaling vatbaar.
Leon van Bohemen


Laat een reactie achter