Commissies

HIeronder vind je de Commissies van DKIJV. Heb je vragen voor een van onderstaande commissies stuur dan een mailtje naar het mailadres van de commissie.

Heb je een algemene vraag en weet je niet bij wie je moet zijn? Stuur dan een mail naar communicatie@dkijv.nl. Je mail wordt dan doorgestuurd naar de juiste commissie.

Heb je een vraag voor het Bestuur van DKIJV? Klik dan hier.

CommissieLeden + Mailadres
Inline skate commissieSerge v.d. Goes
Marget v.d. Goes
Heleen ten Have
Jeroen Leering

inline-skaten@dkijv.nl
Jeugd commissieLeon van Bohemen
Joppe Kleiweg
Elsa van Leeuwen
Annewil Stelloo

jeugd@dkijv.nl
Langebaan commissieStijn van Liefland
Roland ten Klooster
Giel Hermans
Mariska van Zon
Martin van Veen (marathon)

tc@dkijv.nl
Wedstrijd commissieMischa Bart
Anne Schouten
Wim Uilenbroek
Leo v.d. Giessen

wedstrijdorganisatie@dkijv.nl
wedstrijd@dkijv.nl
Shorttrack commissieMichel van Zuilen
Antwan Radt
Rombout Loman

shorttrack@dkijv.nl
Clubhuis commissieAnne Schouten
Arno Haring
Roel Brouwer
Wim Mooijman
Margreet Koelewijn

clubhuis@dkijv.nl
Kleding/sponsor commissieGerdien van Ruijven
Mieke de Been
Wim Uijlenbroek

kleding@dkijv.nl
sponsor@dkijv.nl
Communicatie commissieKlaas Luteijn
Annie Breeuwsma
Vacature

communicatie@dkijv.nl
Leden
administratie
Edwin van Wijk

ledenadministratie@dkijv.nl

Laatst gewijzigd op 10 oktober 2021 om 11:22